Aktuellt



Publicerat den 19 mars, 2014

 

Vi på Coompanion Kronoberg

vitre

Naimul Abd projektledare Step Two, Nina Englund verksamhetsledare

Peter Strand ekonomi

 

Coompanion Kronobergs styrelse

Sven Olofsson ordförande         sven.olofsson@coompanion.se

Kerstin Wíréhn vice ordförande kerstin.wirehn@arbetsformedlingen.se

Mette Adolfsson ledamot           mette.adolfsson@home.se

David Stigson ledamot              david.stigson@live.se

Erik Rosell ledamot                   erik.rosell@lnu.se

Martin Stedt ledamot                martin.stedt@hsb.se

Maja Söderberg ledamot          maja@klimatmat.se

 

 

 

 

 

 

 




Publicerat den 20 april, 2013

roligare-att-starta-foretag